Erməni kilsəsi qadınları döyüşə göndərir – İrəvanın Qarabağda “SPİD” PLANI
Qarabağdakı rus sülhməramlıları arasında müxtəlif xəstəliklərə yoluxma faktları haqqında xəbərlər dolaşmaqdadır. “Telegram” kanallarının yaydığı informasiyaya görə bu yoluxmların əksəriyyəti cinsi yolla keçən infeksiyalardır. Səbəb kimi isə erməni qadınlarının intim xidmətləri göstərilir.
Bizim.Media xəbər verir ki, bəzi erməni qızların sülhməramlıların müşayiəti ilə Xankəndindən Şuşaya gedərək Azərbaycan əsgərlərinə də seks xidmətləri göstərməkləri haqqında məlumatlar dolaşır.
Erməni komandirlər Qarabağdan arvad paltarında qaçıb – VİDEO
Hər halda bunu erməni bolgerlər iddia edirlər.
Bu isə sadəcə olaraq iddiadır və daha çox real görünən Rüstəm Muradovun başçılıq etdiyi kontingentin erməni qadınlarla yaxınlığı və müxtəlif viruslara yoluxmasıdır. Politoloq Qabil Hüseynli saytımıza açıqlamasında sülhməramlıların yoluxma faktları haqda belə dedi:
“Ermənilər həmişə qadınları qabağa itələyib. Oradakı qadınlar erməni millətçiliyinin davakar formullarını həyata keçirtmək üçün istifadə edilən bir vasitədir. Ümumiyyətlə, onlar bütün vasitələrdən istifadə edirlər. Vasitələrinin müəyyən hissəsi bitib-tükənəndə qadınları qabağa verirlər. Sülhməramlılar erməni qadınlarla yaxın olub müxtəlif xəstəliklər tuta da bilərlər və onların yoluxması hətta mən deyərdim ki, arzu ediləndir. Çünki sülhməramlıların regiona nə üçün gəldikləri və missiyalarını qeyri-dəqiq yerinə yetirməkləri barədə ən ciddi faktları irəli sürə bilərəm. Biabırçılıqdır. Buna biabırçılıqdan başqa qiymət vermək olmaz”, - deyə politoloq fikrini tamamlayıb.
Erməni qadınlarının üzərinə hələ orta əsirlərdən kilsə tərəfindən təxribat xarakterli missiyanın qoyulduğu isə tarixi faktdır.
Onlar Osmanlı saraylarında və bir çox dövlətlərin məmur ordusunda öz missiyalarını icra ediblər. Hətta sovet dövründə Azərbaycan məmurlarının çoxusunun ya arvadı, ya da katibəsi erməni qadınları olub. Sadəcə I Qarabağ savaşına görə erməni qadınlar 30 il erməni kişilərə möhtac qaldılar. Hazırda rus və dağıstanlılardan ibarət kişi hərbçilərin Qarabağda olması erməni qadınlar üçün bayrama çevrilib. Üstəlik, İrandan gələn yük maşınlarının sürücüləri də var.
Erməni kilsəsi ağır Qarabağ məğlubiyyətindən sonra qadınlardan “təcavüz vasitəsi” kimi istifadə etməyə yenidən göstəriş verib.
Hazırda İrəvanın müəyyən kəşfiyyat dairələri konkret bu işlə məşğuldur. İrəvan Qarabağda QİÇS hücumlarına start verib. Bundan başqa bu fahişə ordusunun içində məxfi agentlər də var. Xankəndi və digər bölgələrə köçürülən ermənilərin əksəriyyəti isə səfil kişilər və evsiz, pozğun qadınlardır. Bu isə sülhməramlıların nəzarətində ermənilərin narkomaniya və fahişəlik planını işə salır ki, ilk ziyan görənlər elə ruslar olacaq.