Üç bürc üçün sınaq dövrü başlayıb. Balıqlar mövsümünün başlaması ilə vəziyyət çeviklik, səbr və daxili dözümlülük tələb etdi.
Bizim.Media xəbər verir ki, bu, fəlakət deyil, əksinə həyatın inkişafa hazırlığınızı sınadığı bir andır.
Fevral ayı artıq çətin olduğunu sübut edin, ona görə də yeni çətinliklər lazımsız görünə bilər. Lakin bu cür çətinliklər asan deyil - onlar xarakteri gücləndirir və yeni səviyyələrə çatmağınıza kömək edir. İndi baş verən hər şey nəticədə sizə fayda verəcək.
Oğlaq
Sizin üçün məsuliyyətli dövrdür. Öhdəliklərinizi dürüstcə qiymətləndirməlisiniz və onları tam qəbul etməyə və ya onlardan yayınmağa çalışmağa hazır olub-olmadığınıza qərar verməlisiniz. Vəziyyəti görməzdən gəlməyin işə yaraması ehtimalı azdır - bu, yetkin bir yanaşma tələb edir.
Günəş Balıqlar bürcünə keçdikcə, diqqət şəxsi sərhədləri və razılaşmaları yenidən nəzərdən keçirməyə yönəlir. Bu, dözümlülüyünüzün sınağıdır. Nəticədə, tapşırığın əvvəlcə düşündüyünüzdən daha asan yerinə yetirildiyini başa düşürsünüz. Gün daxili güc və vəziyyətə nəzarət hissi ilə başa çatacaq.
Qız bürcü
Balıqlar bürcünün ilk günü adi iş qrafikinizi poza bilər. Siz, hər kəsdən daha çox, struktur və proqnozlaşdırıla bilənliyə dəyər verirsiniz. Planlar dəyişə bilər və bu, qıcıqlandırıcı ola bilər.
Bununla belə, elastiklik həm də uğurla mənimsədiyiniz bir bacarıqdır. Kainat sizə uyğunlaşmanın təşkilatçılıq qədər vacib olduğunu xatırladır. Tez bir zamanda özünə gəlir və gözlənilməz halların öhdəsindən gələ biləcəyinizi sübut edirsiniz. Nəticədə, sizin möhkəmliyinizin daha bir sübutu olur.
Əkizlər
Öz ssenarinizə əməl etməyi sevirsiniz və tanış ritmə dəyər verirsiniz. Lakin gündəlik həyatınız pozula bilər. Günəş Balıqlar bürcünə keçdikcə, hər şeyin plana uyğun getmədiyini hiss edə bilərsiniz.
Yadda saxlamaq vacibdir: bu müvəqqətidir. Kiçik bir narahatlıq, başqa bir şey deyil. Bəli, dəyişiklik qıcıqlandırıcı ola bilər, amma tez uyğunlaşırsınız. Bu test qısa və sadədir, yəni onu asanlıqla dəf edəcəksiniz. Sizə kiçik uğursuzluqları daha çox qəbul etməyi və prosesə etibar etməyi öyrədəcək. (lent.az)